Provoz služeb datového centra pro Vitakartu - opakované řízení
TED · 610045-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameOborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
CountryCZ
Published2026-09-04
Deadline—
Value
Estimated€409,785 · 9,900,000 CZK
Awarded€409,785 · 9,900,000 CZK
WinnerCloud4com s.r.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ALTEPRO solutions a.s. | 1 | €238,455 | 2026-05-18 |
CPV codes
72300000 IT services: consulting, software, internetDescription
Předmětem plnění veřejné zakázky je smluvní zajištění provozu datového centra pro zajištění dostupnosti mobilních a internetových aplikací OZP.