Bergmaterial, anläggnings- och transporttjänster
TED · 606124-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-05
Buyer
Name—
Country—
Published2026-09-03
Deadline2026-10-05
Value
Estimated€4,678,573 · 52,000,000 SEK
Awarded—
CPV codes
14210000 Mining, basic metals & relatedDescription
Hej innehavare av bergtäkter! Avesta, Ludvika och Säter behöver teckna nya avtal för tillhandahållande av bergmaterial för markanläggning. Säters kommun har behov av att hyra containers till Återvinningscentralen samt övriga transporttjänster. Välkommen att lämna anbud!